JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

Nic prostszego! Jeżeli podjąłeś już decyzję, że pragniesz zaangażować się w pracę naszej organizacji i tym samym przyczynić się do osiągania globalnego porozumienia, wystarczy, że skontaktujesz się z biurem YFU korzystając z formularza zamieszczonego na poniżej.

Najłatwiejsza droga do zostania wolontariuszem prowadzi poprzez wyjazd na wymianę, który przybliża nam nie tylko kulturę i rzeczywistość kraju goszczącego, ale także strukturę i mechanizm działania samej organizacji. Nie znaczy to jednak, że osoby, które nie brały udziału w programie, nie zostaną przyjęte do grona wolontariuszy. Wręcz przeciwnie. YFU wita w swoich szeregach wszelkich ochotników, których cechuje pozytywne nastawienie, zapał do pracy i otwartość na świat. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w zakładce “Wolontariat i wsparcie”.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel biura lub jeden z wolontariuszy, mieszkający w Twoim regionie. W ten sposób zyskasz możliwość umówienia się na spotkanie, aby dokładniej zapoznać się działalnością wolontariuszy YFU. O zbliżających się wydarzeniach i możliwościach zaangażowania dowiesz się także z naszego newslettera.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

WSTĘPNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA WOLONTARIUSZY

Fields marked with an * are required

Podstawowe dane


Miejsce zamieszkania


Dane kontaktowe


Inne


Podanie danych osobowych we wstępnym formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez YFU Polska określone zostały w naszej polityce prywatności.