JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

Nic prostszego! Jeżeli podjąłeś już decyzję, że pragniesz zaangażować się w pracę naszej organizacji i tym samym przyczynić się do osiągania globalnego porozumienia, wystarczy, że skontaktujesz się z biurem YFU korzystając z formularza zamieszczonego na poniżej.

Najłatwiejsza droga do zostania wolontariuszem prowadzi poprzez wyjazd na wymianę, który przybliża nam nie tylko kulturę i rzeczywistość kraju goszczącego, ale także strukturę i mechanizm działania samej organizacji. Nie znaczy to jednak, że osoby, które nie brały udziału w programie, nie zostaną przyjęte do grona wolontariuszy. Wręcz przeciwnie. YFU wita w swoich szeregach wszelkich ochotników, których cechuje pozytywne nastawienie, zapał do pracy i otwartość na świat. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w zakładce “Wolontariat i wsparcie”.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel biura lub jeden z wolontariuszy, mieszkający w Twoim regionie. W ten sposób zyskasz możliwość umówienia się na spotkanie, aby dokładniej zapoznać się działalnością wolontariuszy YFU. O zbliżających się wydarzeniach i możliwościach zaangażowania dowiesz się także z naszego newslettera.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

WSTĘPNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA WOLONTARIUSZY

Fields marked with an * are required

Podstawowe dane


Miejsce zamieszkania


Dane kontaktowe


Inne