JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

Najłatwiejsza droga do zostania wolontariuszem prowadzi poprzez wyjazd na wymianę, który przybliża nam nie tylko kulturę i rzeczywistość kraju goszczącego, ale także strukturę i mechanizm działania samej organizacji. Nie znaczy to jednak, że osoby, które nie brały udziału w programie, nie zostaną przyjęte do grona wolontariuszy. Wręcz przeciwnie. YFU wita w swoich szeregach wszelkich ochotników, których cechuje pozytywne nastawienie, zapał do pracy i otwartość na świat. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w zakładce “Wolontariat i wsparcie”.

Oficjalne dołączenie do grona wolotariuszy obowiązkowo poprzedzone jest odbyciem szkolenia wprowadzającego „INTRO Camp„. Dzięki niemu będziemy mieli szansę poznać Cię osobiście, a także zaoferować Ci odpowiednie merytoryczne wprowadzenie do magicznego świata YFU. INTRO organizowane jest dwa razy w roku i stanowi wrota do wolontariackiej przygody każdego z Was. Jeżeli podjąłeś już decyzję, że pragniesz zaangażować się w pracę naszej organizacji, wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej, stanowiący zgłoszenie do udziału w najbliższym INTRO. 

Aktualnie przyjmujemy zgłoszenia na INTRO Camp 4 kwietnia 2020! Lista uczestników kwietniowego INTRO zamyka się 16 marca 2020 (formularze otrzymane po 16 marca przyjmowane będa jako zgłoszenia do edycji grudniowej)

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

VOLUNTEER INTRO CAMP - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Fields marked with an * are required

Podstawowe dane


Miejsce zamieszkania


Dane kontaktowe


Inne


Podanie danych osobowych we wstępnym formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez YFU Polska określone zostały w naszej polityce prywatności.