Spotkanie w ambasadzie Chile

We wtorek, 17 stycznia, znów pojawiliśmy się w Warszawie. Jedną z przyczyn naszej podróży było zaproszenie od Ambasady Republiki Chile, które otrzymaliśmy w pierwszych dniach stycznia.

W samo południe oczekiwano nas w chilijskiej ambasadzie na warszawskiej Sadybie, gdzie mieliśmy umówione spotkanie z ambasadorem. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu zostaliśmy przywitani zarówno przez Jego Ekscelencję Ambasadora Alfredo García Castelblanco, jak i pełniącego funkcję konsula Javiera Foxon Calvo. Celem naszego spotkania było nawiązanie współpracy między YFU Polska a Ambasadą Chile, aby wspólnie promować ideę międzynarodowej wymiany młodzieży, a jednocześnie zacieśniać więzy między naszymi państwami.

Jest dla nas powodem ogromnej radości i dumy, że przedstawiciele ambasady chcą wspierać nas w realizacji misji YFU. Mamy nadzieję na powstanie w przyszłości wielu wspólnych projektów i wydarzeń, na które już teraz zapraszamy wszystkich tych, których interesuje Chile, Ameryka Łacińska i udział w wymianie.

Zainteresowanie naszą działalnością wyraziło także biuro handlowe Chile, które zajmuje się promocją chilijskich produktów i usług na rynku polskim. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam wsparcie i żywimy szczerą nadzieję na realizację wspólnych projektów w przyszłości.