Spotkanie wolontariuszy w Warszawie

Pierwsze tygodnie nowego roku sprzyjają naszej organizacji. Mamy wiele nowych projektów na zbliżający się rok, a wiatr dmucha nam w żagle!

Pośród wielu rzeczy, które wydarzyły się w ostatnich tygodniach (przyjazd pierwszego stażysty YFU z Ameryki Łacińskiej do Polski, pierwsze rozmowy kwalifikacyjne dla uczniów wyjeżdżających w roku 2017 na wymianę, kontakt ze szkołami i instytucjami zainteresowanymi naszym programem, organizacja warsztatów, planowanie spotkań z ambasadorami…), jedna, którą bardzo miło wspominamy, to pierwsze spotkanie wolontariuszy YFU Polska w Nowym Roku.

Spotkanie miało miejsce w Warszawie, niedaleko Pałacu Kultury i Nauki, gdzie ponad 10 wolontariuszy uczestniczyło w rozmowach nad działalnością organizacji w bieżącym roku. Powstało wiele nowych pomysłów, a wszystkim z nich towarzyszyło wiele pozytywnej energii i entuzjazmu. Uśmiechy i dobry nastrój towarzyszył nam przez cały czas.

Cieszymy się na myśl o zbliżających się w Nowym Roku możliwościach i jesteśmy gotowi, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie, aby zobaczyć, jak przebiega realizacja wszystkich powstałych projektów i podzielić się swoimi doświadczeniami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym i wszystkiego dobrego w roku 2017!