Rekrutacja

To bardzo proste!

Oto co zrobić, aby wyjechać na wymianę w kilku krokach:

  1. Wypełnij wstępny formularz zgłoszeniowy na naszej stronie tak, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
  2. Drogą mailową dostaniesz od nas drugi, bardziej szczegółowy kwestionariusz osobowy. Możesz również pominąć punkt 1. i samodzielnie pobrać dokument na swój komputer. Kwestionariusz należy wypełnić po polsku i odesłać do naszego biura.
  3. Następnie zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Będziemy chcieli bliżej Cię poznać i więcej się o Tobie dowiedzieć. Upewnimy się, czy poradzisz sobie w zupełnie nowych warunkach i otoczeniu. Sprawdzimy również Twoje umiejętności językowe. Nie masz się jednak czego obawiać, zależy nam przede wszystkim na tym, abyś w stopniu komunikatywnym posługiwał się przynajmniej jednym językiem obcym.
  4. Po wstępnych rozmowach pozostaje Ci już tylko czekać. Wkrótce dowiesz się czy Twoje zgłoszenie zostało  przyjęte i czy pojedziesz do kraju, o którym marzyłeś. Jeżeli tylko ilość miejsc na to pozwoli, skierujemy Cię oczywiście tam, gdzie najbardziej chciałbyś pojechać.
  5. Po zaakceptowaniu do programu YFU, czeka Cię już tylko trochę papierkowej roboty i dokumentów, które należy wypełnić w języku angielskim, a my rozpoczniemy szukanie wprost stworzonej dla Ciebie rodziny! Zanim zdążysz się obejrzeć dostaniesz od nas kontakt do Twojej przyszłej rodziny goszczącej, tak abyś mógł poznać i porozmawiać z nią jeszcze przed wyjazdem z kraju.A co potem? Potem pozostaje Ci już tylko spakować walizki i w drogę!

.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Kliknij i skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Zadaj pytanie

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 trwa. Terminy przyjmowania zgłoszeń do poszczególnych państw znaleźć można w zakładce Kierunki wymiany.

WSTĘPNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA UCZNIÓW

Fields marked with an * are required

Podstawowe dane


Miejsce zamieszkania


Dane kontaktowe


Inne